10-jarig bestaan Sportief Wandelgroep Zoetermeer | Postiljon
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758819&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo postiljon.nl
'Ik ben trots op jullie en trots dat ik voorzitter mag zijn van deze geweldige Wandelgroep', aldus voorzitter Don Braad. Foto: Jan van Es
'Ik ben trots op jullie en trots dat ik voorzitter mag zijn van deze geweldige Wandelgroep', aldus voorzitter Don Braad. Foto: Jan van Es

10-jarig bestaan Sportief Wandelgroep Zoetermeer

  •   154 keer gelezen   Actueel

Op zaterdagavond werd het 10-jarig jubileumfeest van Sportief Wandelgroep Zoetermeer (SWZ) gevierd in SnowWorld, sinds kort tevens hoofdsponsor. Voorzitter Don Braad heette alle aanwezige wandelaars en sponsoren hartelijk welkom op de nieuwjaarsreceptie en het 10-jarig jubileum.

Vervolgens gaf hij een korte terugblik op het ontstaan van de wandelgroep. Het is januari 2008 als hij de wandelgroep bij hem thuis opricht. Met ondersteuning van 21 wandelaars.
Don Braad: 'Zonder deze mannen en vrouwen hadden we hier dus nooit gestaan. Van die eerste wandelaars is er nog steeds een aantal aanwezig in onze wandelgroep. Vandaag is dan ook jullie jubileum, gefeliciteerd namens de hele wandelgroep met jullie 10-jarig deelname aan de groep en bedankt voor jullie inzet zowel in als buiten de wandelgroep. We zijn uitgegroeid naar een wandelgroep met 572 wandelaars, van wie sinds 1 januari 2018 231 wandelaars Vrienden van SWZ zijn geworden. Tevens zijn we de bekendste wandelgroep in Nederland en ver daar buiten geworden door onze uitstraling en ons sociaal gedrag. Wandelaars van onze groep zijn trots op Zoetermeer. Ze vinden de gemeente Zoetermeer leuk, die heeft ieder jaar meebetaalt als sponsor van onze groep. Wandelaars vinden de sponsoren leuk, omdat die er voor zorgen dat we de polo's, sponsortassen, evenementen en accommodatie kunnen betalen. Wandelaars vinden hun trainers en wandelbegeleiders leuk, omdat ze iedere training weer voor ze klaar staan. Wandelaars vinden alle vrijwilligers van de vereniging leuk, omdat ze er voor zorgen dat de wandelaars van hun natje en droogje worden voorzien en ze er voor zorgen dat de website, flyers en foto's tip top in orde blijven. Ten slotte: Wandelaars vinden onze activiteitencommissie leuk, die verzorgt onze evaluatieavond en alle presentaties, onze nieuwjaarsreceptie en al onze feesten en natuurlijk ook vandaag ons jubileumfeest!'
Hierna reikte Don Braad als afgevaardigde van de KWBN het diploma uit aan Ron van Winden voor zijn 75ste Kennedymars. Als laatste handeling werden de echtgenote van Don, Ingrid en Don zelf in het zonnetje gezet. Zij kregen uit handen van respectievelijk Nico Tetteroo, tevens sponsor, en René den Harder, trainer van SWZ, namens de leden een grote bos bloemen en een prachtig herenhorloge met inscriptie. De muzikale omlijsting was in handen van de huiszanger Simon. Op vrijdag 19 januari is de SWZ met ruim 100 vrouwen en mannen aanwezig in het Wijkcentrum De Veur om het nieuwe Vierdaagse seizoen op te starten.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758819&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758821&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758822&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758817&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758818&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=12758820&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=postiljon.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=270,271,272" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>